KARILLA FASHION
KREOWANIE WIZERUNKU I METAMORFOZA WYGLĄDU
KREOWANIE WIZERUNKU I METAMORFOZA WYGLĄDU
Do góry nogami
czyli generalny przegląd szafy
od 250zł / h
Jest to dla mnie najważniejsza część pracy z Tobą. Opowiesz na początek, co mogę dla Ciebie zrobić. Potem pomogę Ci odnaleźć Twój ulubiony styl i dopasować go do Ciebie. Przygotuj się na wnikliwą analizę Twojej garderoby, usuniemy niepotrzebne elementy i zostaną zaproponowane nowe, które zmienią ją na lepsze! Przegląd szafy trwa około 3-5h.
Backstage w galerii
czyli zakupy ze stylistką
od 250zł / h
Opcja szybkich zakupów na godziny w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
Dosyć nietrafionych decyzji i całego dnia w galerii handlowej, po którym i tak wychodzimy nie z tym, co chcieliśmy. Porzucisz złe nawyki i poznasz lepszą wersję siebie. A to wszystko dostosowane do Twoich potrzeb i w ustalonym przez Ciebie budżecie!
Cztery pory roku
czyli sezonowe uzupełnianie garderoby
od 250zł / h
Sezonowe uzupełnianie garderoby zajmuje 3-4h. Możliwe jest przy kolejnym już spotkaniu, gdy znam Ciebie. Kierujemy się prosto do sklepów, aby dobrać kilka elementów stylizacji do tego, co już posiadasz w szafie do uzupełnienia garderoby. Szybko, konkretnie i prosto. Lub też z możliwością zakupów on-line.
E-Przymierzalnia
czyli zakupy on-line
od 250zł / h
Dla tych, co nie lubią chodzić po sklepach. Zamawiamy przez Internet i mierzysz na spokojnie w domu pod okiem stylistki. Na początku odpowiadasz na kilka krótkich pytań. Ja przygotowuję dla Ciebie propozycje odpowiednich ubrań, Ty decydujesz, co zamówisz. Spotykamy się i komponujemy zestawy z ubraniami, które znajdują się już w Twojej garderobie.
Na wybiegu
czyli pełna metamorfoza
od 2000zł / 2 dni
Stylizacja, fryzjer, makijaż, sesja zdjęciowa – zestaw usług na 2 dni. Metamorfoza będzie podporządkowana wyłącznie Twoim oczekiwaniom. Ważne jest, aby wynikała ona z Twojej osobowości. Taka przemiana to kompleksowa usługa również przegląd szafy i zakupy  (usługi te wyglądają tak samo jak w opisach wyżej).
Możliwość współpracy z dietetykiem za dodatkową opłatą.
Modowe momenty
stylizacje sesji zdjęciowych
Zapytaj o cenę
Ofertę przygotowuję po wstępnej rozmowie i ustaleniu potrzeb. Stylizacje do sesji narzeczeńskich, okazjonalnych, reklam, sesji ciążowych, rodzinnych czy innych przez siebie wybranych.
Możliwość wcześniejszego umówienia się na zakupy ze stylistką na potrzeby sesji zdjęciowej.
Fashion Night
czyli wieczór ze stylistką
od 350zł
Wspólny wieczór ze stylistką to świetne rozwiązanie na początek imprezy. Każdej z uczestniczek wykonuję analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetk dopasowany tylko i wyłącznie na potrzeby wieczoru. Podpowiem, co warto nosić do danej figury, a czego unikać. Opiszę modne desenie, fasony i kolory w trwającym lub zbliżającym się sezonie. Odpowiem na Wasze pytania, a na sam koniec dostaniecie ode mnie 10% rabatu na jedną z moich usług.
Ubrania w torcie
urodziny/imieniny ze stylistką
Zapytaj o cenę
Wykupywany u mnie bon podarunkowy na wybraną usługę. Wyglądają one tak samo jak w opisach. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Okiem stylistki
czyli sesje zdjęciowe
Zapytaj o cenę
Moją pasją poza doskonaleniem Waszego wizerunku jest także robienie zdjęć. Kiedy rozpoczynałam działalność, wiedziałam, że połączę oba zainteresowania w jedno. Jest to usługa druga w kolejności po stylizacji. Przygotujesz scenariusz sesji, ja pojawiam się i realizujemy wspólnie projekt wedle Twoich oczekiwań.
Do każdego spotkania proponuję, abyś przygotowała pytania, które chciałabyś mi zadać.
Po wykonanej usłudze przeglądu szafy, zakupach i metamorfozie jestem do dyspozycji przez kolejne 14 dni. Czekam na Twoje pytania lub zdjęcia.

Ceny usług dostępne są po wysłaniu e-maila i określeniu miejsca spotkania ze stylistką. Oczywiście z możliwością dojazdu do każdego z Was.
Do usługi poza Warszawą należy doliczyć koszty transportu.

Odpowiem na każde zgłoszenie!

Usługi są również dostępne dla Panów.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram