Skontaktuj się
KARILLA FASHION
KREOWANIE WIZERUNKU I METAMORFOZA WYGLĄDU
KREOWANIE WIZERUNKU I METAMORFOZA WYGLĄDU
Przegląd szafy
od 200zł / h
Najważniejsza część pracy z Tobą. Opowiesz na początek, co mogę dla Ciebie zrobić. Potem pomogę Ci odnaleźć Twój ulubiony styl i dopasować go do Ciebie. Usuniemy niepotrzebne elementy i zostaną zaproponowane nowe, które zmienią garderobę na lepsze! Przegląd szafy trwa około 3-5h.
Zakupy ze stylistką
offline
od 200zł / h
Opcja szybkich zakupów na godziny w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.
Dosyć nietrafionych decyzji i całego dnia w galerii handlowej, po którym i tak wychodzimy nie z tym, co chcieliśmy. Porzucisz złe nawyki i poznasz lepszą wersję siebie. A to wszystko dostosowane do Twoich potrzeb i w ustalonym przez Ciebie budżecie!
Spersonalizowane zakupy ze stylistką
czyli przygotowane 20 elementów garderoby
od 1200zł
Przygotowane 20 elementów garderoby i z nich stworzone zestawy ubraniowe przygotowane zgodnie z Twoimi preferencjami (w skład 20 elementów wchodzą również akcesoria i buty) czyli około 5-6 stylizacji usługa on-line zapisana w pdf ze aktywnymi linkami do zamówienia ubrań
Zakupy ze stylistką
on-line
od 300zł / h
Dla tych, co nie lubią chodzić po sklepach. Przygotuje aktywne linki z propozycjami nowych ubrań. Ty decydujesz co zamówisz z pośród propozyci. Mierzysz na spokojnie w domu pod okiem stylistki.  Spotykamy się i komponujemy zestawy z ubraniami, które znajdują się już w Twojej garderobie.
Stylizacje sesji zdjęciowych
Zapytaj o cenę
Ofertę przygotowuję po wstępnej rozmowie i ustaleniu potrzeb. Stylizacje do sesji, biznesowych, reklamowych, okazjonalnych, reklam, sesji ciążowych, rodzinnych czy innych przez siebie wybranych. Możliwość wcześniejszego umówienia się na zakupy ze stylistką na potrzeby sesji zdjęciowej, lub po wcześniejszej rozmowie wypożyczenia ubrań dopasowanych do zamysłu.
Dodatkowa współpraca z fotografem
czyli sesje zdjęciowe
1199zł
Wszystkie zdjęcia w wersji cyfrowej z autorską obróbką, 15 zdjęć wybranych przez klienta poddane profesjonalnemu retuszowi. Każde dodatkowe wyretuszowane zdjęcie 50zł
w razie potrzeby profesjonalne filmy video w cenie zależnej od długości filmu
W wiadomości wyślę portfolio fotografa
Roczny mentoring ze stylistką
1konsultacja = 2godziny
od 1200zł
Przez rok możesz konsultować się ze mną online jeśli będziesz mieć pytania do swoich stylizacji. Możesz być ze mną w stałym kontakcie gdy potrzebujesz się poradzić lub nie masz pomysłu na stylizacje. Konsultacja dwa razy w miesiącu przez rok czyli łącznie aż 24konsultacje!
Vouchery
Więcej informacji udzielę telefonicznie
Kontakt
Vouchery prezentowe na przegląd safy, zakupy ze stylistką, stylizacje okolicznościowe itp.
Pakiet
przegląd szafy i zakupy
od 800zł/6h
Pakiet przeglądu szafy (3h) i zakupów ze stylistką (3h) za jednym razem. Będą idealnym pakietem uzupełniającym Twoją garderobę.
Warszawa/Olsztyn/Gdańsk z możliwością dojazdu do innych miast
Cena obejmuje 800zł/6h
Każda kolejna godzina 100zł/h
Pełna Metamorfoza
od 800zł / 2 dni
Stylizacja, fryzjer, makijaż, sesja zdjęciowa – zestaw usług na 2 dni. Metamorfoza będzie podporządkowana wyłącznie Twoim oczekiwaniom. Ważne jest, aby wynikała ona z Twojej osobowości. Taka przemiana to kompleksowa usługa również przegląd szafy i zakupy  (usługi te wyglądają tak samo jak w opisach wyżej).
800zł to cena która dotyczy wyłącznie usług przeglądu szafy, zakupów i dobrania zespołu (makijaż, fryzjer, fotograf, studio) 
Możliwość współpracy z wyżej wymienionymi za dodatkową opłatą 
Szkolenia ze stylistką
dla osób początkujących chcących pracować w tym zawodzie
Kontakt
Więcej informacji znajdziesz na moim instagramie lub kontaktując się ze mną przez telefon.
Do każdego spotkania proponuję, abyś przygotowała pytania, które chciałabyś mi zadać.
Po wykonanej usłudze przeglądu szafy, zakupach i metamorfozie jestem do dyspozycji przez kolejne 14 dni. Czekam na Twoje pytania lub zdjęcia.

Ceny usług dostępne są po wysłaniu e-maila i określeniu miejsca spotkania ze stylistką. Oczywiście istnieje możliwość dojazdu z mojej strony, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Odpowiem na każde zgłoszenie!

Usługi są również dostępne dla Panów.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram