Skontaktuj się
KARILLA FASHION
KREOWANIE WIZERUNKU I METAMORFOZA WYGLĄDU
KILKA SŁÓW O MNIE
Nazywam się Adrianna Surowik, choć możesz znać mnie jako Karilla Fashion. Najistotniejszą częścią mojej pracy jest rozmowa z Tobą!
Dopasowanie danej usługi do Twoich potrzeb.
Jestem po to, aby korygować Twoje przyzwyczajenia stylizacyjne, nie chcę zmieniać Cię w kogoś, kim nie jesteś. Pragnę udoskonalać Twój styl, dzięki czemu uśmiech częściej będzie gościł na Twojej twarzy. Nabierzesz pewności siebie i poczujesz się wyjątkowo. Wizerunek jest kluczem do wielu drzwi, nie tylko zawodowych. Przydaje się również w sytuacjach codziennych, gdy przebywasz w sklepie, z rodziną, czy idąc po ulicy.

Początek mojej pracy miał miejsce na wybiegu oraz przed aparatem jako modelka. Zajęłam drugie miejsce na ogólnopolskim konkursie The Look Of The Year, podpisałam kontrakt z agencją w Warszawie i tym sposobem do dziś biorę udział w różnych modowych projektach.

Dodatkowo postanowiłam zająć się kreowaniem wizerunku. Dlaczego użyłam tu tak ogólnego sformułowania? Ponieważ mam ambicję widzieć Ciebie nie tylko w świetnie dobranych stylizacjach, ale, co jest dla mnie równie ważne (mam nadzieję, że dla Ciebie również), także z pewnością siebie. Chcę słuchać opowieści, co Ci wychodzi i jaką drogę obrałaś do wymarzonych sukcesów. Pragnę Cię wspierać i marzę o tym, abym w gorszych chwilach pojawiła się w Twojej głowie, co wywoła radosną myśl: „Mówiła, że się uda! Nie chcę uważać inaczej! Robię to dla siebie, to jest najważniejsze”. Każdego dnia możesz nauczyć się nowych rzeczy. Jeśli tylko czegoś chcesz oraz poświęcisz się temu w odpowiedni sposób, z pewnością osiągniesz sukces.

Poznałam na swojej drodze wiele inspirujących i wartościowych osób. Cieszę się, że pojawia się ich coraz więcej. Życzę Ci, abyś i Ty mogła realizować siebie, a także spełniać swoje życiowe marzenia. Nie ma rzeczy niemożliwych! Naprawdę, wszystko da się osiągnąć, tylko trzeba mocno w to wierzyć i nie poddawać się, gdy pojawi się chwila słabości.
To jest właśnie moje ulubione stwierdzenie.
Nawiązuje ono również do codziennego wizerunku. Chcę pozostać na tej drodze i codziennie pomagać Ci doskonalić wiedzę na temat stylizacji, kolorów i motywacji.

Planuję uczestniczyć w kolejnych szkoleniach; pozwolą mi one w przyszłości spełnić więcej marzeń, robić rzeczy, które kocham. To dopiero szczęście!

Długo czekałam na to, aby móc dzisiaj powiedzieć o tym, że otworzyłam swoją firmę. Aby móc każdego dnia powiedzieć choć jednej osobie coś, czego nie słyszała od dawna: „pięknie dziś wyglądasz” czy „jesteś wspaniała”. Cieszę się, że jesteś ze mną, cieszę się, że mogę dla Ciebie robić rzeczy, które uwielbiam. Chodzić z Tobą na zakupy, realizować nowe projekty, poznawać kolejne osoby. I Ty również codziennie spotykasz ludzi, od których można wyciągnąć nawet najmniejszą lekcję. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak jest również z osobami, które stają na naszej drodze. I jeśli coś się uda lub nie, to stanie się tak jedynie po to, aby nam coś uświadomić.

Otworzyłam działalność, chodzę na zakupy, przychodzę do Ciebie na przegląd szafy, spędzam z Tobą ogrom czasu. Każdy jest inny, każdy oryginalny i inspirujący. Wszystkich można zrozumieć, dlatego z przyjemnością Cię wysłucham i staram się znaleźć Twój unikalny styl.
Czuję ogromną radość na samą myśl, że mogę Ci o tym mówić. Dziękuję, że dajesz mi możliwość samorealizacji. Długo czekałam na to, by powiedzieć Ci, czym się zajmuję. Jestem osobistą stylistką. Kocham swoją pracę i gdy tylko podnoszę słuchawkę, a następnie słyszę pytanie odnoszące się do mojej działalności, mam ochotę od razu pędzić na spotkanie.